Souhlas se zpracováním osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Bumerang Film s.r.o. se sídlem Filmová 174, 760 01, Zlín, IČ: 06407510, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje:
 • e-mailová adresa
 1. Jméno, příjmení, a e-mail je možné zpracovat na základě Vámi uděleného souhlasu a je nutné zpracovat za účelem e-mailových marketingových sdělení. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let.
 2. Správce shromažďuje na svých webových stránkách soubory cookies.
 1. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo na kontaktní údaje společnosti: [email protected]
 2. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé: 
  – IT podpora
  – Marketingová agentura
 3. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo:
 • vzít souhlas kdykoliv zpět,
 • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, žádat si kopii těchto údajů,
 • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,
 • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
 • na přenositelnost údajů,
 • podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo se obrátit na soud.
Přejděte na začátek
cs_CZ

Vítejte na Filmaně!

Staňte se součástí příběhu Filmany a podpořte její rozjezd na platformě Donace.cz