Společně to rozjedeme

Podpořte Filmanu

Ups. Jak jste asi poznali, platforma Filmana bohužel ještě nefunguje. Usilovně pracujeme na tom, abychom vám ji mohli představit co nejdříve. Ale bez vás to nepůjde!

Filmy mají obrovskou sílu a moc. A my je chceme použít k tomu nejlepšímu – k rozšíření obzorů naší víry i víry lidí v našem okolí. Pojďme společně budovat místo na internetu plné kvalitních filmů a videí, které nás mohou alespoň o kousek přiblížit Bohu! Na portálu Donace.cz běží crowdfundingová sbírka, jejíž výtěžek pomůže k rozjezdu Filmany.

Streamovací platforma s duchovně a hodnotově zaměřenými filmy v Česku ani na Slovensku zatím neexistuje. Buďte s námi součástí tohoto jedinečného projektu a získejte jako první přístup do naší filmotéky.

Buďte v obraze

Zaregistrujte se k odběru novinek a buďte v obraze jak se projekt vyvíjí a kdy si budete moct pustit první filmy!

Pojďme společně rozvíjet víru online!

Obvykle v církvi budujeme nebo opravujeme fyzické stavby, přitom za posledních pár let se velká část životů nás všech přesunula na internet, na který ale tak trošku jako věřící zapomínáme. Zatím totiž nevzniknul online prostor, který by měl sílu zaujmout a povzbudit křesťany ve víře kvalitně, soudobě a udržitelně. Pojďme společně postavit místo, díky kterému budeme moci víru žít a šířit i v digitálním světě. Děkujeme všem, kteří nás podporují!

Přispějte alespoň 1500 Kč a získejte roční předplatné do filmotéky. Toto předplatné můžete darovat také jako dárek.

Přejděte na začátek
cs_CZ

Vítejte na Filmaně!

Staňte se součástí příběhu Filmany a podpořte její rozjezd na platformě Donace.cz